Telefon

Borek: 326 911 259

Olomouc: 739 618 575

E-mail

prodej@salac.cz

prodej.morava@salac.cz

Provozní doba

Borek: 8:00 - 16:00
Olomouc: 8:30 - 16:00

Monge Natural Superpremium

Nový přístup k výživě psů.

Navrženo tak, abychom vždy nabízeli milovníkům domácích zvířat tu nejvyšší kvalitu pro každý typ zvířecího miláčka – produkty jsou speciálně navržené dle věku, velikosti, kondice i životního stylu psů a koček.

Receptury jednotlivých druhů jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny a minerální látky. Maso je primární ingrediencí a hlavním zdrojem bílkovin ve všech krmivech Monge. Veškeré receptury obsahují glukosamin, chondroitin a XOS – oligosacharidy neboli super-prebiotika, která stimulují růst a aktivují střevní flóru.

Krmiva Monge svým jedinečným složením příznivě přispívají k celkovému zdraví, fyzické a psychické pohodě a dlouhému plnohodnotnému životu zvířete. V našem sortimentu naleznete nejen krmiva s kuřecím či jehněčím masem, ale i s masem kachním, králičím, hovězím, s lososem či pstruhem.

Vyrobeno v Itálii www.monge.it

Monge B-WILD

Více než 65 % surovin živočišného původu se směsí ovoce a zeleniny

Řada krmiv mimořádné kvality, určená pro krmení psů a koček v souladu s „ pravidlem přírody “, která zohledňují skutečnost, že psi a kočky pocházejí z převážně masožravých zvířat. Z tohoto důvodu spočívá výjimečnost produktů BWILD hlavně ve vyšším obsahu bílkovin s 65% podílem složek živočišného původu, vysokým obsahem masa (srnčí, divočák, husa, zajíc, ančovičky) a sníženým obsahem sacharidů.

Lahodnou chuť zaručuje také sušené lesní ovoce (borůvky, maliny, brusinky) a byliny, bohaté zdroje vzácných živin a přírodní vláknina nezbytná pro správnou výživu. Samozřejmostí je i obsah glukosaminu, chondroitinu a XOS – oligosacharidů neboli super-prebiotika, které stimuluje růst a aktivuje střevní flóru. Toto jsou společné znaky všech receptur BWILD.

Vyrobeno v Itálii www.monge.it

GEMON

Prémiová řada krmiv

Chutné vyvážené krmivo pro psy a kočky, které je pečlivě navrženo tak, aby vyhovovalo jejich specifickým potřebám – velikosti, věku, kondici a životnímu stylu. Vysoce chutné, s čerstvým masem a prebiotiky a vynikajícím poměrem cena/výkon.

Krmiva GEMON jsou oblíbená pro svou skvělou chuť, optimální stravitelnost a 100% kompletní a vyváženou výživu. Speciální poměr tuků, vitaminů a minerálů zajišťuje nezbytné vyživovací nároky k dosažení silných svalů, kostí, zdravé a zářivé srsti. Jednotlivé řady krmiv jsou rozdělené podle velikosti, váhy nebo věku zvířete.

V nabízeném sortimentu jsou krmiva s kuřecím, jehněčím masem či s tuňákem nebo lososem.

Vyrobeno v Itálii www.monge.it

Simba

Krmiva pro psy a kočky vyráběné dle tradic firmy Monge

Kompletní krmivo pro dospělé jedince všech velikostí. Složení bylo vyvinuto se speciální kombinací vitamínů A-D3-E, aby vyhovovalo nutričním potřebám. Vyvážená výživa složená z kvalitních surovin, jako je hovězí či kuřecí maso, zdroj bílkovin a minerálů, vybraná pro svou přirozenou schopnost uspokojit každodenní potřeby zvířat. Bez přidaných barviv a umělých konzervantů. Vynikající poměr kvalita/cena

Vyrobeno v Itálii www.monge.it

ACTI-CROQ

Prémiové krmivo pro psy a kočky

Elmubas Petfoodgroup je výrobce s již víc než 30ti letou zkušeností v oblasti výroby krmiv pro miliony domácích mazlíčků na 5 kontinentech. Krmiva ACTI CROQ jsou oblíbená pro skvělou chuť, optimální stravitelnost a 100% kompletní a vyváženou výživu.

Krmiva pro psy a kočky jsou pečlivě navržena tak, aby vyhovovala jejich specifickým potřebám – velikosti, věku, kondici a životnímu stylu. Kompletní krmiva s kuřecím, jehněčím nebo rybím masem.

Vyrobeno ve Španělsku

WILLOWY

Superprémiová a prémiová řada krmiv

Pod touto značkou můžete vybírat krmiva pro všechny věkové kategorie psů od štěňat až po seniory a taktéž krmiva pro kočky, která jsou velmi oblíbená.

Superpremiová krmiva WILLOWY GOLD a prémiová krmiva WILLOWY jsou oblíbená pro skvělou chuť, optimální stravitelnost a 100% kompletní a vyváženou výživu. Receptury jsou bohaté na bílkoviny, vitamíny, minerální látky, které jsou nezbytné pro zdravý a vyvážený růst. Krmiva jsou rozdělena podle velikosti, váhy a věku.

Vyrobeno ve Španělsku

DIVINUS

Krmiva pro psy a kočky

Prémiová krmiva DIVINUS jsou vyráběna s desítkami let zkušeností v obchodu s krmivy pro domácí mazlíčky.

Potřeba adekvátní výživy se promítá do výběru těch nejlepších surovin a výroby kompletní a vyvážené receptury pečlivě vyvinuté odborníky na výživu. Veterináři specializovaní na výživu vyvinuli kompletní a vyvážené receptury přizpůsobené zdravotním potřebám našich mazlíčků v každé fázi jejich života.

Každé krmivo DIVINUS obsahuje vitamíny, minerály a antioxidanty nezbytné pro organismus vašeho mazlíčka.

Vynikající poměr kvalita/cena

Vyrobeno v Portugalsku www.divinuspetnutrition.com

KIPPY, HEALTY MEAT

Produkty těchto značek jsou vyráběny rodinnou firmou V.B.B. se sídlem v Assisi (PG), která vyrábí mokré krmivo pro psy a kočky od roku 1977. Cílem společnosti je výroba speciálních a vysoce kvalitních krmiv pro domácí mazlíčky s pozorností k nutričním vlastnostem krmiva a ingrediencím používaných k jejich výrobě.

Konzervy  KIPPY obsahují vysoké procento vybraného masa – z větší části kuřecího, doplněno o maso dle dané příchutě. Salámy KIPPY jsou vyrobeny z vybraného kuřecího masa a masa dle dané příchutě. Obsahují celé kousky masa, kuřecí srdíčka, zeleninu a rýži v bio kvalitě. Vysoký podíl masa 91% a více.

Monoproteinové konzervy HEALTY MEAT jsou připraveny pouze z nejkvalitnějších mas jednoho druhu, což ocení především psi trpící různými alergiemi.

Vyrobeno v Itálii www.vbbpetfood.it