Telefon

Borek: 326 911 259

Olomouc: 739 618 575

E-mail

prodej@salac.cz

prodej.morava@salac.cz

Provozní doba

Borek: 8:00 - 16:00
Olomouc: 8:30 - 16:00

Pamlsky ze sušeného masa

Pamlsky ze sušeného masa jsou pro většinu psů tou nejlepší odměnou. Obvykle si je zamilují i velmi vybíraví psi. Pokud chcete se svým psem trénovat a nevíte, který pamlsek pro něj bude vhodný, vsaďte na sušené maso. Různé pamlsky mají pro každého psa jinou hodnotu a právě tuto skutečnost můžete se svým psem využívat při tréninku, nebo nácviku vhodného chování. Pro alergické psy žádejte monoproteinové pamlsky ze sušeného masa, které jsou hypoalergenní. V našem sortimentu naleznete mnoho druhů masových pamlsků z různých druhů mas. Základem je kuřecí a kachní maso, dále hovězí, králičí, jehněčí maso anebo maso z lososa. Tyto suroviny mají exkluzivní kvalitu a uvidíte, že se po nich u vás doma jen zapráší.

Poloměkké pamlsky

Tento druh pamlsků je vhodnou volbou pro tréninkové aktivity nebo pro starší pejsky, kteří již mají problémy se zuby. Pamlsky lze díky své poloměkké konzistenci dále dělit na menší dílky, a to dle požadované velikosti odměny. Pamlsky nabízíme v několika příchutích a variantách. Základem jsou pamlsky s kuřecím, jehněčím, hovězím či lososovým masem. Nejoblíbenější variantou jsou kostičky vhodné i pro menší plemena, kroužky pro větší plemena a dále plátky nebo tyčky.

Sušenky pro psy

Miluje váš pes sušenky, ale vy nemáte dostatek času, abyste mu nějaké sami upekli? Nemusíte zoufat, naše nabídka psích sušenek je dostatečně pestrá na to, abyste se výběrem konkrétního druhu nebo příchuti zavděčili všem psím mlsalům. Při výcviku svého psa byste měli mít pamlsky neustále po ruce, abyste svého psa mohli včas v daném limitu ocenit za splněný úkol nebo dobré chování. Sušenky pro psy nabízíme v různých příchutích a velikostech. V sortimentu naleznete i oblíbené piškoty pro psy.

Pamlsky z buvolí kůže

Pamlsky z bůvolí kůže patří k oblíbeným u psů středních a velkých plemen a také u jejich majitelů. Zabaví psa na dlouhou dobu. Odolnost tuhé kůže a její pevná struktura zaručují řádné a dlouhodobé zapojení žvýkacích svalů každého psa, který se do takového pamlsku s chutí pustí. Budete-li k těmto druhům pamlsků z bůvolí kůže přistupovat tak, že je stejně jako jiné pamlsky podáte svému psovi pouze občas, neměl by nastat žádný problém.

Dentální pamlsky

Dentální pamlsky jsou důležité pro zdravý chrup Vašeho psa. Dentální pamlsky jsou pamlsky, které mají hlavně preventivní účinek vůči zubnímu kazu. Psovi jejich žvýkáním a kousáním pomáhají odstraňovat zubní plak, který se usazuje na zubní sklovině a může časem vyvolat různá nepříjemná onemocnění zubů a dutiny psí tlamy. Kromě zubního plaku se pes jejich žvýkáním zbavuje i zubního kamene. Některé dentální tyčinky mají speciální složení, které zklidňuje zanícené dásně a všechny navíc mechanicky čistí chrup. Zvláště u malých psů, kteří častěji trpí na zápach z tlamy, pomáhají dentální tyčinky i s tímto problémem. Pro dlouhodobý efekt je dobré podávat psům dentální tyčinku denně.