Telefon

Borek: 326 911 259

Olomouc: 739 618 575

E-mail

prodej@salac.cz

prodej.morava@salac.cz

Provozní doba

Borek: 8:00 - 16:00
Olomouc: 8:30 - 16:00

Pamlsky ze sušeného masa

Pamlsky ze sušeného masa jsou pro většinu psů tou nejlepší odměnou. Obvykle si je zamilují i velmi vybíraví psi. Pokud chcete se svým psem trénovat a nevíte, který pamlsek pro něj bude vhodný, vsaďte na sušené maso. Pochopitelně předtím ještě zkuste přijít na to, co má váš pes rád. Různé pamlsky mají pro každého psa jinou hodnotu a právě tuto skutečnost můžete se svým psem využívat při tréninku, nebo nácviku vhodného chování. Pro posílení konkrétního správného chování jsou nejdůležitější pamlsky a také hračky. Pamlsek, který je 100% z čerstvého masa sušeného mrazem, nebo naopak horkým vzduchem, je tou nejideálnější odměnou.

Pro alergické psy žádejte monoproteinové pamlsky ze sušeného masa, které jsou hypoalergenní. Surovina vždy pochází z jednoho zdroje a nabídne vašim chlupatým miláčkům rozmanité druhy masa, například kachní, králičí, jehněčí maso anebo maso ze sledě či lososa. Tyto suroviny mají exkluzivní kvalitu a uvidíte, že se po nich u vás doma jen zapráší. Pamlsek bez tuku a bez lepku nezůstane ležet v žádné psí domácnosti bez povšimnutí.

Pamlsky z buvolí kůže

Pamlsky z bůvolí kůže patří k oblíbeným u psů středních a velkých plemen a také u jejich majitelů. Zabaví psa na dlouhou dobu. Odolnost tuhé kůže a její pevná struktura zaručují řádné a dlouhodobé zapojení žvýkacích svalů každého psa, který se do takového pamlsku s chutí pustí. Budete-li k těmto druhům pamlsků z bůvolí kůže přistupovat tak, že je stejně jako jiné pamlsky podáte svému psovi pouze občas, neměl by nastat žádný problém.

Pamlsky s masem

Tento druh pamlsků spojuje jistý komfort a výhody suchých pamlsků s okamžitou a nedráždivou stravitelností. Jsou dobrou alternativou stravy při výletech a na cestách, kdy zvířata mohou mít jisté potíže s konzumací suché stravy. Stejně tak jsou skvělou výcvikovou pomůckou.

Sušenky pro psy

Miluje váš pes sušenky, ale vy nemáte dostatek času, abyste mu nějaké sami upekli? Nemusíte zoufat, nabídka psích sušenek je dostatečně pestrá na to, abyste se výběrem konkrétního druhu nebo příchuti zavděčili všem psím mlsalům. Je také dobré vědět, že chutě vašeho psa se mohou s časem měnit. Také jeho touha po pamlsku může kolísat, například vlivem prostředí.

Při výcviku svého psa byste měli mít pamlsky neustále po ruce, abyste svého psa mohli včas v daném limitu ocenit za splněný úkol nebo dobré chování. Psa při splnění povelu musíte odměnit ihned, nejpozději do tří sekund. Díky tomu si pes přesně spojí odměnu s provedeným úkolem nebo dobrým chováním. Komunikace s vaším psem zkrátka vyžaduje bleskurychlé reakce. To, na co ale nesmíte zapomenout, je udržet váhu vašeho psa v normálu!

Dentální pamlsky

Volba pamlsků hraje velmi důležitou roli v životě psa i v životě jeho majitele. Pes se nejlépe učí metodou pozitivní motivace, což znamená odměňování a pro psa je to obvykle chutný pamlsek. Zvlášť důležité jsou dentální pamlsky nejen pro výcvik psa, ale hlavně pro jeho chrup. Dentální pamlsky jsou ovšem pamlsky, které mají hlavně preventivní účinek, nikoli však vzhledem k nevhodnému chování psa, ale působí preventivně vůči zubnímu kazu.

Psovi jejich žvýkáním a kousáním pomáhají odstraňovat zubní plak, který se usazuje na zubní sklovině a může časem vyvolat různá nepříjemná onemocnění zubů a dutiny psí tlamy. Kromě zubního plaku se pes jejich žvýkáním zbavuje i zubního kamene. Některé dentální tyčinky mají speciální složení, které zklidňuje zanícené dásně a všechny navíc mechanicky čistí chrup. Zvláště u malých psů, kteří častěji trpí na zápach z tlamy, pomáhají dentální tyčinky i s tímto problémem. Pro dlouhodobý efekt je dobré podávat psům dentální tyčinku denně.

Otevírací doba mezi svátky na prodejnách

Prodejna Stará Boleslav

Standardní prodej do soboty 23/12 do 11.30 hod. následně od úterý 2/1/2024

Borek

Prodejna Borek standardní prodej do pátek 22/12. V pátek otevřenou pouze do 14.00 hod, následně od úterý 2/1/2024

Velkoobchodní rozvoz zboží do pátku 22/12 včetně, následně od středy3/1

Prodejna Olomouc

Standardně do čtvrtka 21/12, následně od středy 3/1