Krmivo PRO PAC pro psy - Velkoobchod Salač
  • PRO PAC

Krmivo PRO PAC pro psy

Superprémiová krmiva PRO PAC® jsou vyráběna ze sušeného kuřecího nebo jehněčího masa.
Vysoce kvalitní krmiva, která se nejen vyrovnala ale mnohdy i předčila proslulé světové značky. Krmiva jsou stále vyráběna v USA, z originálních surovin, a proto si na rozdíl od některých konkurenčních krmiv drží stále svou kvalitu a chutnost. Firma Midwestern Pet Food je čistě americkou firmou a nemá v Evropě žádné pobočky, z kterých by krmiva byla dodávána na evropský trh. Krmiva PROPAC® jsou testována americkým úřadem pro kontrolu krmiv AAFCO.
Primární surovinou je sušené kuřecí nebo jehněčí maso. Sušené kuřecí a jehněčí maso obsažené v krmivech PRO PAC® je nejvyšší kvality v odvětví. Je skvělým zdrojem bílkovin a esenciálních aminokyselin a neobsahuje vedlejší živočišné produkty.

Krmiva PRO PAC® obsahují pouze vysoce kvalitní kuřecí tuk přirozeně konzervovaný směsí tokoferolů, výborným zdrojem přírodního antioxidantu Vitaminu E. To vše přispívá k vynikající chuti a energii.
PRO PAC® Dog obsahuje pečlivě upravený poměr Omega-6 a Omega-3 mastných kyselin (DHA), výsledkem je pak hustá a lesklá srst a zdravá pokožka. Vynikajícím zdrojem Omega-6 mastných kyselin je právě kuřecí tuk. Krmiva PRO PAC pro psy obsahují také lněné semínko, které je bohaté na Omega-3 mastné kyseliny.
PRO PAC® Dog je obohacen o všechny nepostradatelné vitaminy a minerály nutné k udržení toho nejlepšího stavu domácích mazlíčků. Pro optimální výživu psa není nutno doplňovat krmnou dávku vitaminovými preparáty. Vybraná PRO PAC® krmiva obsahují glukosamin a chondroitin sulfát a tím pomáhají podpořit a udržet zdraví kloubních chrupavek.

004 PRO PAC Dog Performance Puppy 30/20

004 PRO PAC Dog Performance Puppy 30/20
Krmivo Pro Pac Performance Puppy je připraveno pro štěňata od nejmenšího věku až do dovršení 12 měsíců. Je též výborné pro březí a kojící feny. Balení 3kg a 20kg.

012 PRO PAC Dog Large Breed Puppy 26/14

012 PRO PAC Dog Large Breed Puppy 26/14

Krmivo je určeno pro štěňata velkých ras, která v dospělosti dosáhnou váhy nad 20 kg. S obsahem glukosaminu a chondroitinu podporují zdravý vývoj kostry a kloubů. Krmivo obsahuje DHA pro zdravý vývoj mozku. Balení 3kg a 20kg.

016 PRO PAC Dog Adult Mini Chunk 26/15

016 PRO PAC Dog Adult Mini Chunk 26/15

 Prvotřídně vyvážené krmivo je speciálně připraveno pro běžně zatížené psy malé rasy. Krmivo s větším obsahem tuku. Balení 3kg a 20kg.

019 PRO PAC Dog Adult Chunk 26/15

019 PRO PAC Dog Adult Chunk 26/15
Prvotřídně vyvážené krmivo je speciálně připraveno pro běžně zatížené psy střední rasy. Krmivo s větším obsahem tuku. Balení 3kg a 20kg.

024 PRO PAC Dog Large Breed Adult 23/13

024 PRO PAC Dog Large Breed Adult 23/13

Krmivo je určeno pro dospělé psy velkých a obřích plemen vážících v dospělosti přes 20 kg. Je doplněno o glukosamin a chondroitin. Balení 3kg, 15kg a 20kg.

026 PRO PAC Dog High Performance 30/20

026 PRO PAC Dog High Performance 30/20
Krmivo je speciálně připraveno pro vysoce aktivní a namáhané psy. Vysoký obsah živin dělá z tohoto krmiva výbornou formuli též pro březí a kojící feny. Balení 15kg.

045 PRO PAC Dog Senior Chicken& Rice 21/12

045 PRO PAC Dog Senior Chicken& Rice 21/12
Kompletní krmivo pro starší psy a i pro méně aktivní psy. Balení 3kg a 15kg.

Reference

Chovatelská stanice Z Labského zátiší a Baronella

Na úvod bych chtěla říci, jak to vlastně všechno začalo.Máme velký dvůr, na který jsme potřebovali velkého psa na hlídání...

všechny reference...

Aktuality

GEMON HIGH PREMIUM - KONZERVY A KAPSIČKY PRO VAŠE ČTYŘNOHÉ MAZLÍČKY

GEMON HIGH PREMIUM - KONZERVY A KAPSIČKY PRO VAŠE ČTYŘNOHÉ MAZLÍČKY

všechny novinky...

Spojte se s námi