Krmivo pro aktivní psy - Velkoobchod Salač

Krmivo pro aktivní psy

Každý pes má jiné potřeby, a ty rozhodně nemusejí odpovídat tabulkovým hodnotám. Právě to je případ aktivních psů, kterým učaroval sport a náročné tratě nejrůznějších závodů, nebo pro psy pracovních plemen v aktivní službě, například u záchranářů, policie nebo u vojska.

Mezi aktivní psy zahrnujeme i takové, kteří se věnují pasení, případně lovecké psy. Všestrannou pohyblivost a sportovní nadání vašeho psa podpořte rozhodně některým z krmiv pro aktivní psy. Díky speciálně vyvinutému krmivu pro aktivní psy podpoříte správnou aktivitu vašeho psího závodníka či sportovce. Psí sportovci mají stejně jako sportovci lidští specifické potřeby a požadavky na výživu. Je-li jejich zátěž nadměrná, spotřebují velké množství energie a živin. Ty však potřebují co nejefektivněji doplnit, aby byli opět připraveni na další aktivitu a zátěž.

V tomto případě doporučujeme z naší nabídky především ty druhy s podtitulkem High Energy. Psi mají relativně krátký zažívací trakt a rychlý metabolismus. A i s tím musí zkušený psovod či majitel aktivního psa počítat.

Nabídka konzerv pro aktivní psy na eshopu