Pelíšky - Velkoobchod Salač

Pelíšky

Pelíšek patří k jedněm ze základních věcí, které musíte mít doma připravené již před příchodem psa do vaší domácnosti. Každý z vašich psů by měl mít svůj vlastní pelíšek, bez ohledu na to, kolik psů a tím pádem i pelíšků, doma máte.

Vlastní pelíšek umístěný někde v klidu, na méně frekventovaném místě v bytě umožní psovi nabrat nové síly a kvalitně si odpočinout. Pelíšek pro psa i kočku musí být vyroben z netoxického materiálu a musí velikostně odpovídat velikosti vašeho domácího mazlíčka. Pro štěně můžete pořídit pelíšek ve velikosti, která odpovídá tomu, jak velké je plemeno, když doroste. Psi se potřebují cítit v bezpečí zvláště, když jsou doma.

A právě pelíšek by měl pro ně být takovým místem, kde naleznou klid, bezpečí a pohodlí. Prvotřídní pelíšky pro psy bývají ručně šité, a tak se jejich kvalita projeví na dlouhé životnosti. Špičkové zpracování a kvalita použitých materiálů dělá z těchto pelíšků skvělé místo k oddechu našich čtyřnohých přátel. Základ nejkvalitnějších pelechů tvoří obvykle paměťová pěna, která se neproleží a vrací se do původního stavu kdykoli pes opustí své pohodlné lůžko. Pelech pro vašeho psa by neměl být ani příliš měkký, ale ani příliš tvrdý.

Problémem je, že nevhodně vybraný pelíšek pro psa, stejně jako nevhodná matrace pro nás pro lidi může poškozovat psovu páteř a klouby. Z praktického hlediska jsou velmi oblíbené pelíšky se snímatelným potahem, který lze bez obav prát v pračce. Další praktickou variantou jsou omyvatelné pelíšky.

Nabídka pelíšků na eshopu