Sušenky - Velkoobchod Salač
  • SUŠENKY

Sušenky

V nabídce najdete sušenky, které obsahují sušený bachor, sušenky s jehněčím ve více velikostech a v různých tvarech, masové trubičky, roxy trubičky, kostičky ve více velikostech, mini kostičky pro štěňátka s přídavkem mátového oleje, klasické sušenky nebo sušenky s lososem a další. Velmi oblíbené jsou sušenky s černým uhlím, které chutnají a léčí. Sušenky podávejte jako odměnu nebo jako pamlsek a dávku přizpůsobte individuálně každému jedinci s přihlédnutím na jeho fyzickou aktivitu, věk, vnější faktory a potřeby. Vzhledem k nutričním hodnotám, zvažte při podávání většího množství sušenek, snížení běžné krmné dávky. Zajistěte psům vždy přístup k čerstvé vodě. Sušenky a suchary skladujte v suchu a chladu.

841 Sušenky obalené kuřecím nebo kachním masem - 250g

841 Sušenky obalené kuřecím nebo kachním masem - 250g
Vynikající masová odměna pro Vašeho čtyřnohého mazlíčka.

Sušenky pro psy

Sušenky pro psy
Sušenky vyrobené z kvalitních surovin nabízíme v nové široké nabídce s různými příchutěmi a v různých tvarech jak pro štěňata, tak pro malé i velké rasy, ale i pro alergické psy.

Reference

Granule Willowy dog a spokojení ovčáci

Dobrý den, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za spolupráci a jsem velice ráda, že můžu od Vás odebírat granule pro naše zlatíčka......

všechny reference...

Aktuality

SUŠENKY PRO PSY

NOVÉ SUŠENKY PRO PSY JIŽ V PRODEJI!

všechny novinky...

Spojte se s námi