Monge B-WILD - Velkoobchod Salač

Monge B-WILD

BWild: příroda volá, řiďte se svými instinkty.

Příroda vás učí neustále se zlepšovat. BWILD Feed the Instinct Monge Natural Superpremium je řada mimořádné kvality, určená pro krmení psů a koček v souladu s „ pravidlem přírody “. Produkty vytvořené k tomu, aby ohromily naše věrné čtyřnohé přátele, kteří hledají něco se zcela jinou chutí než obvykle a schopné uspokojit jejich výživové potřeby. Hlavní přísadu ve skutečnosti představují jemná masa, jako je jelen, divočák, pštros, ančovičky a zajíc.

Produkty BWild zohledňují skutečnost, že psi a kočky pocházejí z převážně masožravých zvířat. V jejich stravě musí být vždy přítomny masné proteiny.Ve skutečnosti jídlo prvotního psa a kočky byla kořist, kterou si sami ulovili. Přestože od domestikace uplynulo tisíce let, jejich potravní potřeby se do značné míry nezměnily, protože z anatomického hlediska jsou stále masožravými zvířaty.

Z tohoto důvodu spočívá hlavní vlastnost produktů BWild ve vyšším příjmu bílkovin se 65% složek živočišného původu, vysokým obsahem masa a sníženým obsahem sacharidů. Lahodnou chuť zaručují také lesní ovoce a byliny, bohaté zdroje vzácných živin a přírodní vláknina nezbytná pro správnou výživu. Stejně jako v ostatních produktech Monge Natural Superpremium i v BWild existuje XOS, superprebiotikum, které stimuluje růst a aktivitu střevní flóry.

Monge B-WILD- nabízí jedinečné složení. Základ tvoří maso zelenina a ovoce. Krmiva obsahují více než 65% masa  netradičních druhů. Pro psy máme v nabídce divočinu,pštrosa,srnčí a pro kočky zajíce,ančovičky. Receptury mají též vysoký obsah výtažků z ovoce a zeleniny, jako je hrášek, jablka, borůvky, mrkev, špenát a brusinky. Přírodní vláknina z ovoce a zeleniny také pomáhá celkovému trávení. Tímto unikátním složením jsou krmiva neobyčejně chutná a stejně tak zdravá.

Nakupte krmiva B-Wild na eshopu