Misky - Velkoobchod Salač

Misky

Na současném trhu se setkáme s celou škálou misek v tom nejrůznějším provedení. Dobře vybrat tu pravou není až tak jednoduché, jak by se na první pohled mohlo zdát. Otázkou je, zda zakoupit misku plastovou, nerezovou, keramickou nebo snad dokonce misku, která zohledňuje speciální požadavky našich domácích mazlíčků?

Nerezové misky nabídnou komfort v podobě možnosti mytí v myčce. Jsou prakticky nerozbitné a navíc se snadno udržují. Plastové misky jsou bohužel náchylné k rozkousání, a to může být problém jak se štěňaty, tak s dospělými psy nebo s králíky. Navíc po určité době plast podléhá opotřebení a je nutné jej obměnit. Je třeba jej také důsledněji čistit.

Keramické misky jsou podle nedávných průzkumů považovány za ty, z nichž psi pijí ze všeho nejraději. Snadno se udržují, k dostání jsou v nejrůznějších dekorech. Navíc mohou být působivým doplňkem domácnosti. Jen je třeba dávat pozor na jejich křehkost. Vybíráte-li misku pro psa, vždy její velikost přizpůsobte velikosti psa. Na vodu volte některou z hlubších a větších misek, neboť každý pes musí mít neustále k dispozici vodu na pití. Jako misku na jídlo můžete vybírat z menších tvarů, postačí, aby se do misky vešla jedna krmná dávka.

Samostatnou skupinou jsou misky zohledňující speciální požadavky našich domácích mazlíčků. K mazlíčkům, kteří jsou v našich domácnostech hodně oblíbení, se řadí i králíci. Stejně tak jako některá plemena psů, mohou mít i králíci problém s tím, že si máchají své dlouhé uši v misce. Pořiďte jim proto misku speciální.

Skvělou možností pro nenapravitelné psí hltouny je pořízení speciálně tvarované misky s vnitřním labyrintem nebo výstupky, mezi něž granulované krmivo snadno zapadne, a tak prodlouží pejskovi dobu krmení třeba i o půl hodiny. Není nic lepšího, než když váš pes je vitální, dobře osvalený, jeho srst září a jeho miska je vždy rychle prázdná.

Nabídka misek na eshopu