Krmivo pro štěňata a juniory - Velkoobchod Salač

Krmivo pro štěňata

Ucelená řada krmiv pro štěňata nabízí krmiva už pro štěňata od třech týdnů stáří od malých ras až po ty největší. Vinou nesprávného krmení, zvláště rukou laika či chovatele začátečníka, může u štěňat docházet k mnoha obtížím. Některé problémy bohužel mohou být i trvalého charakteru a zatěžují tak psa celoživotně.

Krmiva pro juniory jsou sestavována tak, aby obsahovala všechny důležité látky, které rostoucí organismus psa nezbytně potřebuje. Pes krmený od štěněte kvalitním krmivem výborně naroste, skvěle prospívá, je vitální a ve výsledku dosahuje maxima svých genetických možností. To znamená, že plně odpovídá vzhledem i výkonem psům své rasy. Bývá celý život zdravý a dlouhověkost je u něj realita,což je přání každého majitele.

Kvalitní kompletní psí krmivo určené pro štěňata a juniory vyhoví všem rasám i velikostem psů a je rozlišeno již při výrobě. Nabízíme tak krmiva s roztříděním pro štěňata malých, středních a velkých plemen. Toto rozlišení je nutné respektovat! Štěňatům rozhodně nepřísluší konzumovat stravu s vysokým obsahem konzervantů, barviv a dochucovadel. Také GMO – geneticky modifikované obiloviny nemají ve stravě pro štěňata co dělat. Naopak kvalitní krmivo pro štěňata má obsahovat ty nejlepší suroviny ale ve správném poměru.

Vše uvedené zaručuje jedinečná a široká řada krmiv Monge Je-li štěně správně narostlé a zdravé, nejsou jeho křehké klouby a kosti zatěžovány přílišnou hmotností a mohou se správně vyvíjet.

Nabídka krmiv pro štěňata na eshopu