Telefon

Borek: 326 911 259

Olomouc: 739 618 575

E-mail

prodej@salac.cz

prodej.morava@salac.cz

Provozní doba

Borek: 8:00 - 16:00
Olomouc: 8:30 - 16:00

Krmivo pro koťata

Krmiva pro koťata, které obsahují jen ty nejkvalitnější suroviny potřebné pro zdravý vývoj malých koťat. Výrobci označují krmivo určené pro koťata jako řadu Kitten. Granule pro tuto skupinu koček jsou rozměrově menší a především s podstatně vyšším obsahem živin. Je-li vaše kotě z těch, které jsou velmi aktivní, krmte jej krmivem pro koťata až do věku jednoho roku.

Krmivo pro dospělé kočky

Krmiva pro dospělé kočky nabízíme v širokém spektru nejrůznějších příchutí. Jde jen o to, vybrat taková, kterým dává vaše kočka přednost – základem je krmivo s kuřecím masem, déle s tuňákem, hovězím, kachním masem nebo zaječím. Vyzkoušejte krmiva z řad výrobců zn. Monge, Gemon, Acti-Croq, Diva, Divinus- dle aktuální nabídky.

Krmivo pro staré kočky

Lehčí kousání i trávení pro všechny starší kočky zajistí speciálně vyvinuté krmivo označované výrobci jako Senior. Takové granule mají obsah všech živin i minerálních látek přizpůsobený potřebám kočičích seniorů. Taktéž je vhodné krmivo s označením Sterilised, které je primárně určeno pro kastrované kočky, ale díky svému složení, je vhodné i pro starší kočky, které jsou již méně aktivní.

Krmivo pro kastrované kočky

Ve spolupráci s veterináři a nutričními specialisty byla vyvinuta řada krmiv pro kočky po kastraci. Tato krmiva mají unikátní velmi chutnou recepturu, která poskytuje vyvážené složení a správný poměr všech živin. Receptury pro kastrované kočky jsou sestavovány tak, aby zvíře po kastraci nepřibývalo na váze a zároveň dostávalo vše potřebné, co se živin týče. Krmivo určené pro kočky po kastraci naleznete pod označením Sterilised nebo Castrate.

Krmivo pro dlouhosrsté kočky

Pro dlouhosrsté kočky se doporučuje konzumace krmiva s vyšším obsahem biotinu, neboť právě tato složka má zásadní vliv na kvalitu a lesk kočičí srsti. Krmiva jsou pod zn. Hairball.

Granule pro kočky

Granule pro kočky jsou stejně jako granule pro psy vyráběny jako plnohodnotné granulované krmivo pro všechny věkové kategorie koček, od koťat, přes dospělé kočky, až po kočičí seniory. Nabízíme různé receptury – krmivo z kuřat, tak z tuňáka, zajíce, kachny a mnoha dalších příchutí. Granule pro kočky jsou často doplněny celou řadou antioxidantů podporujících u koček zdravé močové ústrojí. Speciální kategorií krmiva pro kočky mohu být například krmiva pro březí kočky a kojící kočky. Takové obsahují oproti běžným krmivům vyšší množství energie a mají i vyvážený podíl potřebného fosforu a vápníku. U hromadně připravovaných krmiv, granulí je základem kvalita vstupních surovin.

Konzervy, paštiky, kapsičky pro kočky

Jedná se o výživné a mimořádně chutné alternativy kočičí stravy. Mají vysoký podíl masové složky a přidávána zelenina či ovoce jsou vždy v biokvalitě. Takovou lahodnou chuť a delikátní vůni, jakou nabídnou právě kapsičky a paštičky pro kočky, tu ocení i ti největší kočičí gurmáni. Obsahují vysoký podíl masové složky a navíc spoustu minerálů a vitamínů. Jemně krájené maso v chutné šťávě dodává kočkám i tolik potřebné tekutiny. Tuto kočičí lahůdku si zamilují nejen kočky, ale i jejich majitelé, neboť se jedná o kvalitní stravu bez umělých aromat a bez konzervantů. Několik chuťových variací zajistí, že vaše kočka si může vybrat tu svou oblíbenou.

Pamlsky pro kočky

Aby vaše kočky věděly, že dělají něco správně, měly by být náležitě odměněny. Můžete zvolit odměnu ve formě kapsiček, granulek, kočičích konzerv či masových pamlsků. Perfektní pamlsek pro kočky, kterému nelze nic vytknout, představují sušené rybičky. Kočky je milují. Dobrou a zároveň funkční variantou pamlsků pro kočky jsou dental snacky. Fungují na principu čištění zubů a masírování dásní u koček. Pamlsky pro kočky mohou mít pochopitelně ty nejrůznější příchutě a podobu, například od sušeného masa z tuňáka přes sušené kousky lososa nebo funkční pamlsky pro lesklou srst vaší kočky. Výrobci myslí v tomto směru i na kastrované kočky a pro ně vyvinuli speciální recepturu na výrobu pamlsků pro kastrované kočky.