Hračky - Velkoobchod Salač

Hračky

Kdo si hraje, nezlobí! Takto lze vnímat důležitost hraček pro naše čtyřnohé mazlíčky. Kočka i pes potřebují udržovat dobrý vztah se svými pány, a jak nejlépe takový vztah budovat? No přece hrou! Navíc u psů fungují hračky také jako odměna, a to naprosto skvěle.

Jistě jste už narazili na psa, který se bez své oblíbené hračky nikam nehne. Je v podstatě jedno, zda se jedná o aportovací míček, pískací gumovou hračku nebo nějaké plyšové zvířátko. Psům pořizujeme hračky s ohledem na velikost plemene a také na sílu jejich zubů. U velkých a obřích plemen by měli majitelé při výběru hraček dbát také na jejich životnost. Nechcete-li za pár hodin kupovat novou hračku, pořiďte svému psovi hračku z kvalitní gumy, která vydrží jak pevný stisk jeho zubů, tak případné přetahování. Mimochodem přetahovací hračky jsou u psů možná stejně tak oblíbené jako aportovací hračky.

Skvělou zábavou a zároveň výcvikovou pomůckou jsou takzvané motivační hračky pro psy. Ty prověří nejen důvtip, ale i inteligenci vašeho psa a poskytnou mu zábavu delší, než jen na pár minut.

Aktivační hračky pro psy slouží nejen jako zábava, ale i psychický trénink pro vašeho psa. Nemyslete, i ten, dokáže psa dostatečně unavit. Kočky, ty milují laserová ukazovátka, nebo pohybující se objekty, které jsou součástí nejrůznějších vábniček. Rády si pohrají i s malými míčky nebo myškami či jinými textilními hračkami naplněnými voňavou šantou kočičí.

Nabídka hraček na eshopu