Granule pro psy - Velkoobchod Salač

Granule pro psy

Správné zažívání a kondice vašeho psa je otázkou vhodného výběru stravy. Na prvním místě s nejvyšším procentuálním obsahem má vždy figurovat maso. Krmivo v pytli i při výrobě má vonět po správných surovinách, a tuto podmínku naše granulované krmivo rozhodně splňuje.

Granule pro svého psa vybírejte vždy tak, aby výběr odpovídal věku, plemeni, velikosti psa, jeho zdravotnímu stavu a také tomu, kolik pohybu pes má.

Jestliže už váš pes trpí nadváhou nebo dokonce alergií, je velmi důležité co nejdříve přejít na příslušné krmivo. Obéznímu psovi byste měli zkrmovat cca 60% energetické hodnoty, která je doporučována pro psa s ideální hmotností. V těchto případech máme velmi dobré zkušenosti s krmivem Obezity z veterinární řady Monge. Tento typ krmiva je snadno stravitelný a navíc pomůže vašemu psovi s vyčištěním trávicího traktu.

Pro alergické psy nabízíme osvědčené Monge hypoalergenní. Jiné granule by měl dostávat pes v zátěži. Základním pravidlem výživy psích sportovců a dalších psů v zátěži je to, že pro optimální výkon psi potřebují v denní krmné dávce přijmout cca 55 % energie z tuků, 30% energie z bílkovin a zbývající část ze sacharidů. Převedeme-li výše uvedený poměr na procenta, bude se jídelníček psa v zátěži skládat přibližně z 32 % z bílkovin a z 20 % z tuků. Bereme v úvahu skutečnost, že 1 g tuku obsahuje cca 2,25x více energie než 1 g bílkovin.

Nabídka granulí pro psy na eshopu